face-lift nieduany ?
16 cze 2012
Mialam robiony face-lift,podniesienie powiek,22 tego miesiaca minie miesiac ,nadal nie mam czucia wpolowie twarzy,jedna powieka zaczyna mi opadac,zwlaszcza po snie,pozniej triszke sie podnosi,czy jest szansa na to ,ze to minie,bardzo sie martwie...
18
0